مقالاتمقالات اجتماعی

آماده بودن زوجی با سی و هفت سال اختلاف سنی برای بچه‌دار شدن

 

فاصله سنی بین زوجین طبیعی است، اما گاهی اوقات ممکن است کمی بیش از حد به نظر برسد؛ به خصوص در مورد این زوج که 37 سال فاصله سنی دارند و حتی امیدوارند بچه دار شوند. این مادربزرگ 61 ساله و همسر 24 ساله اش جزء ستاره های تیک تاک هستند.

یک زوج عجیب و غریب

کوران مک کین و شریل مک گرگور مدتی است ازدواج کرده اند. با این حال آنها یک زوج معمولی نیستند. شریل مادر هفت فرزند است و 61 سال سن دارد. کوران و شریل در جورجیا زندگی می کنند و امیدوارند به زودی بچه دار شوند. این زوج زمانی با هم آشنا شدند که هر دو در فست فود زنجیره ای Dairy Queen  کار می کردند. در آن زمان کوران 15 ساله بود.

با وجود اینکه آنها در زمان آشنایی هیچ احساس عاشقانه ای نسبت به هم نداشتند، اما در نهایت در سال 2020 دوباره با یکدیگر تماس گرفتند. کوران سرایدار آنجا بود و شریل هم به عنوان صندوقدار کار می کرد. عشق بین آنها باعث شد که در نهایت رابطه آنها در سال 2021 به ازدواج بینجامد.

اکنون که این زوج مدتی است با هم ازدواج کرده اند، دوست دارند خانواده بزرگی داشته باشند. کوران در یک مصاحبه گفت که دوست دارد بچه دار شوند و از بزرگ شدن خانواده شان استقبال می کند.

او گفت: «ما در سپتامبر 2021 ازدواج کردیم. شریل 61 ساله است و در حال حاضر هفت فرزند و هفده نوه دارد، با این وجود ما احساس می کنیم که باید فرزندان خود را داشته باشیم. ما برای داشتن فرزند تلاش کرده ایم، اما با وجود سن بالای شریل تاکنون موفق نشده ایم. به همین دلیل دوست دارم فرزندخواندگی یا رحم جایگزین را امتحان کنیم. اما رحم اجاره ای را بیشتر ترجیح می دهیم، فقط می ترسیم مانند خیلی ها درگیر مشکلات قانونی شویم.

ما به دنبال یک جانشین خوب هستیم که حاضر باشد قراردادی ببندد تا بعد از تولد کودک هیچ کاری با او نداشته باشد. ما نمی خواهیم که فردی فقط به خاطر پول انجام این کار را بر عهده بگیرد، چون خود ما تمکن مالی مناسبی نداریم».

این زوج اعلام کرده اند که اگر بخواهند گزینه فرزندخواندگی را انتخاب کنند، پیش شرط هایی برای این کار دارند. کوران می گوید که نوزاد باید دورگه سیاه و سفیدپوست باشد تا او بتواند او را به عنوان فرزندشان قبول کند. متاسفانه دختران شریل نمی توانند نقش رحم جایگزین را برای مادرشان ایفا کنند، زیرا هر دو هیسترکتومی کرده اند.

شریل می‌گوید که هر دوی آنها می دانند با افزایش سن شریل، نگهداری یک کودک برای او سخت تر می شود، اما هر دو برای این کار مایل و آماده هستند.

او در ادامه گفت: «من قبول کرده ام که ممکن است نتوانم در تمام طول زندگی کوران، او را همراهی کنم. اما من به او ایمان دارم و می دانم که اگر نباشم، او به خوبی از فرزندمان مراقبت خواهد کرد. می دانم که او یک پدربزرگ خوب خواهد شد، یک فرد مسئولیت پذیر! من ایمان دارم که او می تواند فرزند ما را بزرگ کند و این کار را خیلی خوب انجام دهد.

خانواده ما نیز از تصمیم ما برای بچه دار شدن حمایت می کنند، هر چند آنها نیز در ابتدا به این دلایل مردد بودند. با این حال اکنون پنج نفر از فرزندانم به خوبی با این موضوع کنار آمده اند».

این زوج می گویند که زندگی آنها بر خلاف فاصله سنی آنها بسیار واقعی و پرشور است.

منبع خبــــــر

 

 


نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock را متوقف کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید