فرهنگ و هنرفرهنگ و هنر جهان

آدل درباره مرد جدید زندگی اش: هرگز اینطور عاشق نبودم!

فوق ستاره زیبای عالم موسیقی می گوید شیفته ریچ پاول است و حتما با او ازدواج کرده و تشکیل خانواده خواهد داد. آدل طی گفتگو با خبرنگار Elle همزمان با قرار گرفتن تصویرش روی جلد مجله، از زندگی خصوصی و حرفه ای اش سخن گفت. از جمله اینکه لغو ناگهانی رزیدنسی لاس وگاس، یکی از بدترین لحظات زندگی اش بود. 

آدل 34 ساله درباره دوست پسرش ریچ پاول 40 ساله گفت: هرگز اینطور عاشق نبودم. شیفته او هستم و می خواهم فرزندان بیشتری داشته باشم. 

سوپراستار محبوب و ایجنت ورزشی مولتی میلیونر، چند سال قبل در یک میهمانی با یکدیگر آشنا شدند، اما رابطه عاشقانه شان را از تابستان 2021 آغاز کردند. آدل در سال 2018 با سایمون کانکی که از او پسری 9 ساله به نام آنجلو دارد، ازدواج کرد و در سال 2020 جدا شد. 

آدل افزود: من یک خانه دار و یک مادرسالار هستم. اما در حال حاضر تنها چیزی که در مغزم می گذرد رزیدنسی وگاس است. می خواهم غوغا کنم!

آدل درباره شایعه نامزدی اش با ریچ پاول اظهارنظر نکرد، اما گفت آمادگی ازدواج مجدد را دارد و افزود: فعلا عاشق تر از همیشه هستم. حلقه ام انگشتر نامزدی نیست. صرفا جواهرات گران و درشت را دوست دارم! 

او درباره لغو رزیدنسی لاس وگاس نیز صحبت کرد. آدل قرار بود از ژانویه، اجراهای زنده در هتل Caesars Palace را شروع کند، اما یک روز قبل از موعد با انتشار پیام ویدیویی دوستدارانش را شوکه کرد. او با چشمان اشکبار به دوستدارانی که خود را به لاس وگاس رسانده بودند گفت که دلایل متعددی در پس تصمیم ناگهانی اش وجود داشت. اما مهم ترین دلیل این بود که شو و صحنه آن طور که می خواست برنامه ریزی و طراحی نشده بود و بخشی از آن به لاک داون و تاخیرات ناشی از پاندمی کووید-19 مربوط بود. 

بلافاصله پس از انتشار خبر کنسل شدن شو، موج انتقادات دوستدارانی که هزاران دلار برای خرید بلیط، سفر به لاس وگاس و هتل هزینه کرده بودند در رسانه های اجتماعی به راه افتاد. آدل با اشاره به آن روزهای دشوار گفت: تا یک یا دو ماه حال و روز خوبی نداشتم، اما در نهایت این تجربه باعث شد اعتماد به نفس بیشتری پیدا کنم، زیرا تصمیم شجاعانه ای گرفته بودم و به خودم افتخار می کن

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید