اخباراخبار جهان

آخرین پست های دلخراش اینستاگرامی مهمانداری که پس از فرود هواپیما در فرودگاه استانستد جان باخت

به نقل از mirror : گرتا دیرمیشی برای شرکت هواپیمایی ایر آلبانی کار می کرد که ناگهان در ماه دسامبر بیهوش شد و درگذشت. بعدها مشخص شد او به دلیل سندرم مرگ ناگهانی بزرگسالان درگذشته است.

گرتا دیرمیشی 24 ساله که پس از فرود در فرودگاه استانستد جان خود را از دست داد، پیش از مرگ ناگهانی خود در شبکه های اجتماعی پست کرده بود که عاشق شغلش است.

گرتا در ماه دسامبر درست چند روز قبل از کریسمس به صورت ناگهانی درگذشت.

گرتا مرتبا در مورد شغل خود پست می گذاشت و معمولا عکس ها و فیلم هایی را از مقاصد مختلفی که به آنها سفر می کرد با فالوورهایش به اشتراک می گذاشت.

گرتا در یکی از پست هایش نمایی هوایی از چراغ های روشن یک شهر در شب را به اشتراک گذاشت. او در پایین پست خود نوشت: «به همین دلیل است که من شغلم را دوست دارم».

گرتا در پست دیگری تصویری از سفر اخیر خود به ایتالیا را منتشر کرد. آخرین پست او که چند روز قبل از مرگش در حساب اینستاگرامش آپلود شده بود، شامل تصویری از پنجره هواپیما بود که نمایی از ساختمان‌ ها و حومه شهر زیر پای آن را نشان می داد.

براساس اطلاعات پزشکی قانونی اسکس، گرتا در 21 دسامبر از تیرانا پایتخت آلبانی به اسکس سفر می کرد که پس از فرود آمدن هواپیما ناگهان بیهوش شد. پس از بیهوش شدن گرتا نیروهای اورژانس سعی کردند با کمک های اولیه CPR او را نجات دهند که متاسفانه جان باخت.

.

 

در بیانیه ای که ایر آلبانی در زمان درگذشت گرتا صادر کرد، آمده است: «در 21 دسامبر، پس از پیاده شدن مسافران از پرواز ما به لندن، گرتا دیرمیشی یکی از مهمانداران ما دچار حمله قلبی شد. متاسفانه با وجود کمک های پزشکی، ما گرتا دیرمیشی را از دست دادیم».

منبع خبــــــر

 

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید